خانه / بین الملل / خلق حیوان جدید از طریق آمیزش خوک و گوسفند در چین و صادرات گوشت آن به ایران / شایعه ۰۴۶۳

خلق حیوان جدید از طریق آمیزش خوک و گوسفند در چین و صادرات گوشت آن به ایران / شایعه ۰۴۶۳

متن شایعه

« هشدار – چینی ها برای رشد سریع از آمیزش خوک و گوسفند حیوان جدیدی خلق کرده، گوشت را به ایران صادر می کنند! اغلب در چین سلاخی می کنند تا ایرانی ها نفهمند! مراقب باشید!! »

پاسخ شایعه

۱- ویدئو و تصاویری که اخیرا در فضاهای مجازی با عنوان خلق حیوان جدید از طریق آمیزش خوک و گوسفند در چین و ارسال گوشت آن به ایران منتشر گشته است، صحت نداشته و در واقع شایعه می باشد.

۲- تصاویر منتسب به این حیوان در واقع متعلق به یک خوک اصلاح نژاد شده در کشور مجارستان می باشد که حاصل لقاح نژاد خوک قدیمی مجاری و نوعی گراز وحشی مدیترانه‌ای بوده و باعث پدیدار شدن این خوک بنام مانگالیکا (Mangalica) یا مانگالیتا شده است.

۳- پدیدار شدن موی فر بر بدن این جانور که به پشم گوسفند شباهت دارد و باعث تشابه این حیوان با گوسفند شده است، بدلیل لقاح بین این دو جاندار (خوک قدیمی مجاری و نوعی گراز وحشی مدیترانه‌ای) پدیدار گشته و ارتباطی با لقاح این جانور با گوسفند ندارد. جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانید به منابع زیر رجوع نمایید.

http://url.faranama.co/o4VuR

http://url.faranama.co/cnbc

لینک کوتاه این شایعه : http://wikihoax.org/L9HHe

“ویکی هوآکس، مرجع تخصصی پاسخگویی به شایعات“

تلگرام ویکی هوآکس

اینستاگرام ویکی هوآکس

همچنین ببینید

ترانه خوانی و شرابخواری مختلط مدافعان حرم در سوریه در جشن پایانی داعش / شایعه ۰۴۹۶

ویدئویی که توسط تهیه کننده و سردبیر اتاق خبر تلویزیون من و تو با عنوان جشن پایانی داعش منتشر گشته در واقع مربوط به جشن مسیحیان ...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *