ارسال پیام برای جلوگیری از پولی شدن تلگرام ! / شایعه ۰۱۶۸

متن شایعه

« ارسال پیام برای جلوگیری از پولی شدن تلگرام  !/ پولی شدن تلگرام! Telegram به حالت شارژی تبدیل خواهد شد. اگر شما حداقل به ۱۰ مخاطب این پیام را ارسال کنید … پس متوجه خواهند شد که شما یک کاربر مشتاق و فعال هستید  و آرم شما به آبی تبدیل خواهد شد و رایگان باقی خواهد ماند. »

 

پاسخ شایعه

۱- چندی‌ است شایعه ای توسط کاربران شبکه‌ اجتماعی تلگرام دست به دست می‌شود که ادعا می‌کند قرار است استفاده از این پیام‌رسان از حالت رایگان خارج شود. این در حالیست که تلگرام یک پیام‌رسان کاملا رایگان است و مطلب فوق صحت ندارد. این پیام‌رسان به‌ عنوان یک سازمان غیرانتفاعی فعالیت می‌کند و قصد ندارد برای خدماتش هزینه‌ای دریافت کند.

http://url.faranama.co/g2NxW

۲- در بخش اطلاعات سایت شرکت تلگرام آمده است: «قرار نیست تلگرام درآمدزایی کند و این برنامه هیچ‌گاه برای دستیابی به سرمایه خارجی تبلیغاتی ارایه نمی‌کند.»

http://url.faranama.co/telegram

۳- در متن شایعه  «روز شنبه» به عنوان زمان نهایی پولی شدن تلگرام برای کاربران غیر فعال مشخص شده است در حالیکه زمان انتشار این مطلب برای نخستین بار، به چند ماه گذشته باز‌می‌گردد؛ ضمن اینکه ادعای ارسال چندین باره این مطلب برای شناسایی کاربران فعال نیز کاملاً بی‌پایه و اساس است.

 

درباره نویسنده

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *