خانه / اجتماع و فرهنگ / باند مخوف فریب دختران دانش ‌آموز در شهرک حمیدیان رشت / شایعه ۰۴۰۸

باند مخوف فریب دختران دانش ‌آموز در شهرک حمیدیان رشت / شایعه ۰۴۰۸

فریب دختران / در چند روز گذشته متنی در فضاهای مجازی در حال انتشار است که طبق ادعای نویسنده آن دانش‌ آموزان دختر کلاس هفتم و هشتمی یکی از مدارس شهرک حمیدیان رشت توسط باند مخوفی اغفال ‌شده و از آن ‌ها دریکی از خیابان ‌های نزدیک مدرسه سوء استفاده جنسی می‌شود. در این متن شماره دو پلاک خودرو سواری و موتورسیکلت برده شده و گفته می ‌شود که به دو تن از اعضای این باند تعلق دارد. این متن مانند متن ‌های مشابه مخاطبان خود را به انسانیت و شرفشان قسم می‌دهد که آن را درگروهای دیگر منتشر کنند.

مدیر روابط عمومی آموزش‌ و پرورش رشت با ذکر این نکته که چنین پیامی به آن‌ ها هم رسیده است گفت: ما در رابطه با این موضوع بررسی ‌های لازم را با کمک کادر مدرسه انجام دادیم اما هیچ مورد مشکوکی در رابطه با فریب دختران دانش آموزان و شکایتی از دانش آموزان یا اولیا مشاهده نکردیم.

شاهین رهنما با تکذیب این خبر تاکید کرد که طی روزهای گذشته از طرف مدیریت مدرسه و یا اداره آموزش ‌و پرورش ناحیه و یا اهالی و نیروی انتظامی به آموزش‌ و پرورش هیچ گزارشی در این ‌ارتباط مخابره نشده است.

از آنجایی که در این متن ادعا شده اتفاق در محلی خارج از مدرسه و در یکی از خیابان‌ های اطراف شهرک رخ‌ داده و نام دو شماره پلاک نیز در آن گزارش‌شده، از نیروی انتظامی رشت انتظار می‌ رود  با توجه به حساسیت موضوع و نام بردن از نام شهرک و خیابان و مدرسه در این مورد وارد  عمل شود و صحت ماجرا را بررسی کند و به اطلاع رسانه‌ ها و افکار عمومی برساند.

http://url.faranama.co/28y5R

لینک کوتاه این شایعه : http://wikihoax.org/kbCT0

“ویکی هوآکس، مرجع تخصصی پاسخگویی به شایعات“

تلگرام ویکی هوآکس

اینستاگرام ویکی هوآکس

مطلب پیشنهادی

در کره جنوبی بیدار کردن آدم‌ها از خواب ممنوع است

در کره جنوبی بیدار کردن آدم‌ها از خواب ممنوع است / شایعه ۰۵۰۶

متن‌ شایعه«جالب بدونید در کره جنوبی بیدار کردن آدم‌ها از خواب ممنوع است، زیرا در فرهنگ کره خواب مقدس است!» ...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Change Language