تصویر دکتر خاطی بیمارستان خمینی شهر / شایعه ۰۰۷۴

متن شایعه

“دکتر خاطی خمینی شهر

به سایر گروهها ارسال شود تا چهره منفور این دکتر ظالم برای مردم ایران شناسایی شود

اگر وجدان داری و دلت برا کودک چهارساله می سوزه بفرست”

 

 پاسخ شایعه

۱- ادعای نویسنده شایعه مبنی بر انتساب این تصویر به پزشک خاطی بیمارستان اشرفی اصفهانی کاملا نادرست بوده و هیچ منبع معتبری برای اثبات این ادعا وجود ندارد.

 

۲- با بررسی های میدانی و نیز برقراری تماس خبرنگار مجموعه ویکی هوآکس با بیمارستان اشرفی اصفهانی خمینی شهر اصفهان، مسئولین این بیمارستان انتساب این تصویر به پزشک خاطی از کار برکنار شده را به جد رد و تکذیب کرده و عنوان کردند چنین فردی در مجموعه سازمانی این بیمارستان نه در گذشته و نه در حال از هیچ مسیولت شغلی برخوردار نبوده است. شایان ذکر است فایل صوتی این مصاحبه در آرشیو مجموعه آنتی شایعه محفوظ می باشد.

 

۳- انتشار این نوع شایعات و تصاویر درجهت تسویه حسابهای کینه توزانه شخصی می باشد که تشویش و گمراهی  اذهان عمومی را نیز در پی دارد. شایسته و بایسته است با عدم انتشار این گونه شایعات، علاوه بر حفظ آبروی اشخاص که وظیفه هر انسان آگاه و با وجدان بیداری است، گامی ارزنده  در راستای کرامت انسانی برداریم.

 

درباره نویسنده

مطالب مرتبط

2 نظر

 1. محمد

  حرف شما سند
  ولی که نشد شما زنگ زدین اونام گفتن ما همچین کسی نداریم شمام فایلش رو محفوظ دارین یه لینکی یه متنی چیزی آخه

  پاسخ:
  با سلام خدمت شما دوست گرامی

  رد انتساب این تصویر فقط تماس توسط تلفنی نبوده .. از طریق نظام پزشکی اصفهان استعلاماتی انجام شده که نتایج همه نزد مجموعه محفوظ است و بعلت حفاظت از حریم پزشک اصلی ، بدون تایید ایشان قابلیت افشا ندارد

  پاسخ
 2. lمحمد

  با سلام و عرض ادب
  دوست گرامی من در یکی از گروهها این شایعه رو دیدم به استناد به خبر شما گفتم این خبر شایعس و حتی لینک گذاشتم منتها از اونجایی که جهل مرکب فراگیر شده نه تنها قبول نکردن بلکه به ریش منم خندیدن 😛 😛

  پاسخ:
  با سلام خدمت شما

  رد انتساب این تصویر فقط تماس توسط تلفنی نبوده .. از طریق نظام پزشکی اصفهان استعلاماتی انجام شده که نتایج همه نزد مجموعه محفوظ است و بعلت حفاظت از حریم پزشک اصلی ، بدون تایید ایشان قابلیت افشا ندارد.

  جهت اطمینان از کذب بودن این خبر می توانید با بیمارستان اشرفی تماس گرفته و از کذب بودن این خبر اطمینان حاصل کنید.

  ۰۳۱۳۳۶۲۵۰۸۱-۳

  پاسخ

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *