سخنرانی اعتراضیِ منتسب به خانم سکینه الماسی / شایعه ۰۲۲۰

متن شایعه

« سخنرانی خانم الماسی که به مجلس دهم راه یافته ( نماینده کنگان و عسلویه ) بخوانید

گوشه ای ازمرارت و گرفتاری مردم بدبخت وبیچاره ملت مان را با شجاعت تمام بیان  کرده ……….

جناب آقای روحانی رئیس جمهور محترم : شما امانت دار این مردم بخت برگشته هستید که میبایست از این امانت پاسداری و صیانت کنید . پس چگونه اجازه میدهید اموال این مردم به بهانه کمک به مردم فلسطین آن هم ارقام بسبار بالا به تاراج رفته و سکوت اختیار نموده  و خودرا به بی خبری میزنید ، اینها همان عربهای فلسطینی هستند که خونهای اهدائی مردم ایران را به جرم شیعه بودنشان پس فرستاند ، اینها همان عربهای فلسطینی هستند که بازی تدارکاتی فوتبال را با ایران تحریم کرده و کسر شأن خود میدانستند . اینها همان عربهای فلسطینی هستند که پس از مرگ صدام جنایتکار در کشور خود سه روز عزای عمومی اعلام کردند ، اینها همان عربهای فلسطینی هستند که در تیم فوتبالشان پنج اسرائیلی  بازی میکنند ولی ورزشکاران ما از مسابقه باآنها محرومند. آقای روحانی کمی شیشه دودی ماشینهای ضد گلوله خود را پائین بکشید وببینید مردم کشور ما خودشان بیشتر محتاج کمکهای دولتی هستند تا عربهای نمک نشناس ، کمی از کاخ سعد آباد و کاخ مرمر بیرون بیائید و ببینید فحشا تا کجای جان این مردم رخنه کرده ، ببیند بیکاری تا به کجا رسیده که ۸۰ درصد رانندگان آژانسها و ۴۰ درصد رانندگان تاکسی مدرک لیسانس و فوق لیسانس دارند . آقای روحانی حتمااز تورم دروغین دوازده درصدی شماست که هوس کرده اید به هرفلسطینی ۷۰۰۰ دلار معادل ۳۳ میلیون و ۸۰۰ هزارتومان و به هر بی خانمان فلسطینی ۱۰۰ میلیون و ۲۰۰ هزارتومان بذل و بخش کنید . تورم ۱۲ درصدی با گوشت کیلویی ۴۰ هزارتومنی و مرغ شش هزارتومنی و اجاره خانه سرسام آور  ، کمی با مردم روراست باشید ، جناب آقای روحانی لطفا این را بدانید که مردم وضع زندگی خوبی ندارند . پس در امانتی که به شما سپرده شده خیانت نکنید ، این را همه دیگر میدانند چراغی که به خانه رواست به مسجد حرام است. ما ملت ایران به هیچ وجه رضایت به این امر نداده و عاجزانه از شما درخواست داریم جلوی این بذل و بخششها را بگیرید

درودبرشیرزنان ایران زمین در هرکجا و هرمکان که هستن. لطفا این پیام را در گروهای خود گسترش دهید تا به گوش رئیس جمهور محترم آقای روحانی برسد !!!!!! »

* پاسخ شایعه سخنرانی اعتراضیِ منتسب به خانم سکینه الماسی را در سایت بررسی شایعات بخوانید.

 

پاسخ شایعه

۱- خانم سکینه الماسی نماینده کنگان و عسلویه در مجلس دهم، در اسفند ماه سال ۱۳۹۴ طی بیانیه ای در سایت رسمی خود، این مطلب منتسب شده به ایشان و فایل صوتی مرتبط با آن را رسما تکذیب کرده اند.

http://url.faranama.co/Sx4sR

۲-  کلیپ صوتی منتسب به خانم سکینه الماسی، در واقع سخنرانی ایراد شده توسط یک معلم خانم با هویت نامعلوم در تجمع اعتراضی معلمان در سال ۱۳۹۳ و با موضوع اعتراض به فساد و تبعیض بوده است و سخنان ایراد شده توسط ایشان تفاوت بسیاری با متن تحریف شده در شایعه دارد به نوعی که هیچ یک از مطالب ساختگیه مطرح شده در متن شایعه در آن وجود ندارد. این سخنرانی را در کلیپ تصویری زیر می توانید مشاهده کنید.

http://www.aparat.com/v/2OmQK

۳- در رزومه خانم سکینه الماسی هیچ گونه فعالیتی در کسوت معلمی و حتی در خدمت در آموزش و پرورش به جز آموزشیاری نهضت سواد آموزی از سال ۱۳۷۳ تا ۱۳۷۵ مشاهده نمی شود و بنابر آخرین اطلاعات ، سمت شغلی اعلام شده توسط ایشان ” کارشناس دبیرخانه ستاد هماهنگی و مناسب سازی کشور سال ۱۳۹۴ ” بوده است.

http://url.faranama.co/W7H8k

۴- ادعای مطرح شده در متن شایعه در ارتباط با مرجوع کردن خون های ارسالی به فلسطین نیز یک موضوع ساختگی و کذب می باشد. مدیرعامل سازمان انتقال خون ایران نیز پیروِ این مدعا در گفتگو با خبرگزاری مهر اعلام کرد، در هیچ زمانی ارسال خون به کشورهای دیگر نداشته ایم و انتقال خون به کشور های دیگر (از جمله کشور فلسطین) بدلایل علمی و فنی مقدور نیست.

http://url.faranama.co/oPSLx

۵- دبیر کل فدراسیون فوتبال فلسطین، عدم برگزاری دیدار دوستانه با تیم ملی ایران در تاریخ ۷ دیماه ۱۳۹۳ را  پس از عذر خواهی، دلایل فنی اعلام کرد. وی دلیل فنی عدم برگزاری این دیدار را “بازگشت تیم از اردوی تدارکاتی در کشور چین و نیاز به آماده‌سازی برای حضور در جام ملت‌های آسیا” توصیف کرد.

http://url.faranama.co/ZWwOo

 

درباره نویسنده

مطالب مرتبط

1 نظر

  1. مسعود

    این سخنرانی چه توسط ایشان و یا هر شخص دیگه ای انجام شده باشه و توسط هر کسی گفته باشه واقعیتی است که دامان این مردم دزد زده و عرب زده مون رو گرفته و مردم این کشور واقعا مورد حمله ی تازیان عرب زاده ی حرامی مورد حمله و غارت قرار گرفته اند و ما تبدیل به یک کشور تروریست پرور شده ایم و بس . مرگ بر حکومت ننگین و مستبد دینی

    پاسخ

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *