پیدا شدن موجود فضایی در یاسوج ! / شایعه ۰۰۱۶

متن شایعه

” پیدا شدن موجود فضایی در یاسوج / دیروز اتفاقی بسیار بسیار جالب و در عین حال باور نکردنی در یکی از دورافتاده ترین روستاهای یاسوج افتاد که اگر … موبایلها و شبکه های اجتماعی و قدرت بی مانند انتقال اطلاعات نبود امکان داشت هیچکس هیچوقت از چنین اتفاقی با خبر نمیشد …. روستاییان در حالی که عصر ، خسته از کار روزانه به خانه هایشان برمیگشتند ناگهان با چیز عجیبی روبه رو شدند….یک شیء فلزی و بسیار براق به اندازه ی یک لاستیک نیسان ، در حالی که سرعت بالایی داشت از افق نمایان شد و جلوی چشم حیرت زده ی روستاییان به طرف تپه ای که در آن نزدیکی بود رفت و پشت تپه از نظرها پنهان شد !!! روستاییان با دیدن این موضوع کنجکاو شدند و به طرف تپه دویدند و وقتی بالای تپه رسیدند از دیدن چیزی که روبه رویشان بود ، مبهوت شدند… (دیدن موجود فضایی در یاسوج ) !!!
آنها با کمال ناباوری دیدند آن شیء پرنده (موجود فضایی) ، پشت تپه فرود آمده و قسمتی از آن باز شده و دو موجود کوچک که هرکدام بیست سانت قد داشتند از آن بیرون آمده اند و در حال جمع آوری چیزهای از روی زمینند … در این هنگام یکی از روستاییان که مثل بقیه شوکه نشده بود ، در حالی که از هیجان قرمز شده بود ، از سرازیری تپه به طرف آنها و رو به پایین دوید و در حالی که فریاد میکشید و با سرعت زیاد به طرف آنها میدوید میگفت ” فضایی ها …. مریخیا… ” بقیه هم با دیدن این صحنه ، اورا همراهی کردند و روبه پایین تپه دویدند ، ….
آن دو موجود کوچک (موجود فضایی) اما ، غافلگیر شدند و به طرف وسیله ی پرنده ی خود دویدند و آنکه نزدیکتر بود داخل وسیله پرید ، روستاییه جوانی که اول به طرف آنها دویده بود همانطور که با سرعت بالایی به طرف آنها میامد ، بادیدن این صحنه که دو موجود بیگانه به طرف وسیله ی پرنده دویدند و یکی از آنها داخل وسیله پرید ، قبل از آنکه دومی به آن وسیله ی پرنده برسد و درونش بپرد ، با مهارتی که فقط در یک روستاییه کاربلد و کرده کار وجود دارد ، همانطور میان زمین و هوا ، گیوه ی خود را به طرف دومی که دیگر تقریبا به وسیله ی پرنده رسیده بود ، رها کرد ….. گیوه با سرعت در هوا چرخید و سفیر کشان به بیگانه برخورد کرد و خیلی قشنگ همچون گهواره ای ، موجود بیگانه را در خود جای داد و چند متر آنطرفتر به زمین افتاد….اما بیگانه ی اولی ، منتظر اونماند و درب وسیله ی پرنده بسته شد و خیلی جالب و دیدنی ، بدون کوچکترین سروصدا یا گرد و غباری از سطح زمین بلند شد و تقریبا در ارتفاع دو متری زمین که رسید ، مثل گلوله ای که از تفنگ خارج میشود ، در افق محو شد…..اما روستاییان با هیجان و اضطراب با گیوه رسیدند و خیلی آرام و با احتیاط به موجودی که درون گیوه بود خیره شدند …. حیرت انگیز بود ….ب اورنکردنی ….ت مام این وقایع در کمتر از پنج دقیقه اتفاق افتاده بود … همگی با ترس و هیجان به موجود کوچک نگاه میکردند … شیرعلی قلعه بان، روستایی جوانی که اینکار را کرده بود و اورا به اصطلاح شکار کرده بود میگوید، ابتدا همه از چیزی که دیده بودند ، شوکه شده بودند .. ولی کم کم آرام شدیم و به تماشای آن بیگانه (موجود فضایی) نشستیم … چشمان سیاه درشت ، دقیقا مثل همانی که در فیلمهای هالیوودی میدیدیم … سر و صورت و دهان و دماغ عین آدمها … دستها و پاها دقیقا مثل آدمها فقط به جای ناف چیزی شبیه آلت تناسلی داشت و آلت تناسلی هم مثل انسانها نداشت … قدش حدود بیست و یکی دو سانتی متر بود و هیچ صدایی هم از او بیرون نمیآمد … او میگوید با موبایلهایمان چندین عکس از او (موجود فضایی) گرفتیم …. کمتر از یکساعت از این ماجرا میگذشت که دو اتومبیل سیاه رنگ وارد روستا شدند و یکراست پیش ما آمدند .. سرعت انتقال این ماجرا حیرت انگیز بود .. از آن دو ماشین هشت نفر سیاه پوش پیاده شدند که یکی از آنها که گویا رییس بود پیش من آمد و بدون مقدمه آن موجود (موجود فضایی) را از گرفت و با وسواس زیاد درون جعبه ای نقره ای گذاشت و بدون کلامی حرف زدن موبایلهای همه را گرفت و آنها که قابلیت عکاسی داشت و سه دستگاه بیشتر نبود را نگه داشت و بقیه را پس داد … بعد با دقت عکسها را بررسی کرد و همه را پاک کرد و موبایلها را پس داد و همانطور که آمده بودند ، برگشتند …. در میان بهت و حیرت همه …. و من فقط به تنها عکسی فکر میکردم که قبل از آمدن آنها برای یک دوست از طریق واتس آپ ارسال کرده بودم …. تنها امیدم همان عکس بود که اگر آن هم ارسال نشده باشد ، هیچکس داستان امروز ما را باور نخواهد کرد ……
اما گویا اینبار شانس با آنها یار بود و تنها مدرک این ماجرا بدست آن دوست و سپس رسانه های سراسر دنیا رسیده …. ” *پاسخ شایعه پیدا شدن موجود فضایی در یاسوج را در سایت بررسی شایعات بخوانید.

 

پاسخ شایعه

۱- طبق بررسی های انجام شده عکس مورد نظر ارتباطی به شهر یاسوج نداشته و متعلق به روستایی در شهر جابور در ایالت راجستان هند است.

http://url.faranama.co/MJY35

۲- در تمام عکسهای منتشر شده مردی در کنار گودال حفر شده نشسته است در حالیکه موجود عجیب را در دستانش گرفته است. هیچ عکس و سند دیگری از اتفاقات و داستان پردازی های نویسنده موجود نمی باشد.

http://url.faranama.co/dKwaa

http://url.faranama.co/GJun8

http://url.faranama.co/qZRfd

۳- بررسی های انجام شده ثابت کرده که بنا به دلایل زیر تصویر پیدا شدن موجود فضایی در یاسوج جعلی میباشد:

 

  • طبق تصاویر ارائه شده زاویه سایه ها در عکس پس زمینه نشان میدهد که عکس بعد از ظهر گرفته شده،زیرا خورشید بصورت مایل تابید.در نتیجه سایه ها زاویه دار هستند و فرم آنها (اعضای بدن مانند دست) تغییر شکل داده شده است.اما سایه موجود خیالی بدون هیچ زاویه و هیچ تغییر شکل است!!! فقط ابعاد آن کوچکتر شده و برای اتصال به سایه دست ها قسمتهای اضافی کوتاه شده و سپس مشکی شده وکدری آن کاهش یافته تا به فرم سایه در بیاید.

 

۵- از انواع بیماریهای ژنتیکی که میتواند باعث بوجود آمدن ظاهری عجیب شوند میتوان به آنانسفالی(که یک اختلال مغزی است و به دلیل بروز نقص در کانال عصبی و عدم بسته شدن در انتهای این کانال پدید می آید.

http://www.tebyan.net/newindex.aspx?pid=215498

نقص ژنتیکی cyclopia که (باعث پیدایش جنین تک چشم میشود)،

http://obstetrics91.blogfa.com/category/11

هیروسفالی ( جمع شدن آب در جمجمه)،

http://url.faranama.co/grVJM

و بسیاری از نقایص دیگر اشاره کرد.

 

۶- و در نهایت لازم به ذکر است که برخی از این تصاویر که هر از گاهی در فضای مجازی بعنوان دجال،یا موجود فضایی منتشر میشوند نوزادان ناسالم انسان یا حیوان هستند که بخاطر نقایص ژنتیکی یا قبل از تولد سقط میشوند و یا مدت کمی بعد از تولد میمیرند.

 

درباره نویسنده

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *