واکنش توده سرطانی با سیر و طلا / شایعه ۰۴۱۱

متن شایعه

« توده سرطانی از یه زن جدا کردن سیر و طلا بهش نزدیک میکنند نگاه بکنید که چی میشه!!
هرچی میتونید سیر بخورید و از طلادوری کنید »

 

پاسخ شایعه

۱- ویدئویی که فرار یک غده ی سرطانی از سیر و جذب آن توسط یک قطعه طلا را نشان می دهد، ساختگی و حاوی اطلاعاتی نادرست و به دور از واقعیت است.

۲- تومورهای سرطانی پس از خروج از بدن جانداران، به دلیل قطع شدن منبع تغذیه شان زنده نخواهند ماند. پس از مرگ یک بیمار سرطانی، تومورها و سلول های سرطانی نیز از بین خواهند رفت. ادعای زنده ماندن تومور پس از خروج از بدن، کذب و شایعه است.

http://url.faranama.co/EAynW

 

 • ویدئو ی جعلی “فرار یک غده ی سرطانی از سیر و جذب آن توسط یک قطعه طلا” را میتوانید در زیر مشاهده نمایید.

 

[aparat id=”C5YU0″]

 

۳- نمونه های آزمایشگاهی یا غده های سرطانی را عموما پس از خارج کردن از بدن در محلول فرمالین نگهداری و برای انجام آزمایشات به آزمایشگاه آسیب شناسی ارسال می کنند. یکی از دلایل انجام عمل جراحی و خارج کردن غده سرطانی از بدن، انجام تجزیه و تحلیل روی آن (پاتالوژی) است.

http://url.faranama.co/dtfcN

۴- ادعای جذب غده سرطانی توسط طلای زینتی نیز ادعای واهی دیگری است که در این شایعه به آن دامن زده شده است. سالهاست برای درمان سرطان از نانو ذرات طلا استفاده می کنند. فلز پلاتین نیز که دوشادوش و گاهی در ترکیب با با فلز طلا در ساخت جواهرآلات به کار می رود، برای شیمی درمانی برخی انواع سرطان ها کارآیی دارد.

http://url.faranama.co/HLAcG

http://url.faranama.co/Z8nEA

۵- این ماده سیاه رنگ لزج که به علت انعطاف پذیری و خاصیت مغناطیسی آن با عناوین مختلفی از آن در ویدئو های منتشر شده در شبکه مجازی استفاده می شود و در این ویدئو با عنوان یک غده سرطانی معرفی می گردد، یک خمیر اسباب بازی است که به آن خمیر مغناطیسی می گویند. این خمیر با ترکیب اکسید آهن، نشاسته مایع و چسب چوب در خانه هم قابل تهیه می باشد.

 

[aparat id=”fDRx2″]

 

درباره نویسنده

مطالب مرتبط

8 نظر

 1. مجيدي

  سلام. من کاملا حرف شما رو قبول دارم حرف شما رو در خصوص جاندار نبودن توده سرطانی و اینها ولی پیرو بحث آقای جعفری لطفا آزمایش را ادامه بدید و با سیر هم امتحان کنید. البته رابطه آن ربا با سیر یه خورده عجیب به نظر می آد. میتونه توی دستش یک آن ربا داشته باشه که بعلت قطبهای موافق اون رو دور کنه. نمیدونم واقعا ولی میشه آزمایش کرد.

  پاسخ
 2. کوروش

  تشکر از آگاهی رسانی شما به مردم،اولین نکته ای که دروغ بودن این ادعا رو برام اثبات کرد،گذاشتنه صدای آیات قرانی بود،سو استفاده از احساسات مذهبیه مردم

  پاسخ
 3. ali

  کسی که این مطلب ور نشر داده بسیار کودنه و وقتی سبر به توده نزدیک میشه توده کاملا جمع میشه چروک میشه به خدا دافعه است و این نشانه سلامت تست هستش و تکذیب کنندگان همیشه در فکر رد کردن دستورات الله هستند!

  پاسخ

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *