ورود افراد داعش به کاشان! / شایعه ۰۰۴۶

متن شایعه

” خبر فوری خبرفوری؛دستگیری چند تن از افراد داعش در کاشان که قصد تخریب زیارت حبیب موسی کاشان را داشتن توسط ماموران دلیر کاشانی انجام شد…

امروز پنجشنبه در حالی افراد داعش در کاشان دستگیر شدن که مقدار زیادی مواد منفجره از انها کشف و ضبط شد سرهنگ حسین زاده گفت:با هوشیاری سربازان گمنام امام زمان با خبر شدیم که چندتن از افراد مسلح داعش در کاشان حضور وقصد تخریب چند بنای اسلامی را دارند که خوشبختانه قبل از اینکه رعب وحشت میان مردم ایجاد شود دستگیر شدند “

 

 پاسخ شایعه

۱-هیچ موردی از ورود داعش به ایران در هیچ یک از نقاط مرزی و داخلی ایران گزارش نشده و این اخبار کذب توسط افراد معلوم الحال هر از چندگاهی در فضای مجازی منتشر می شود.

 

۲-تصاویر منتسب به شایعه مربوط به دستگیری سارقان مسلح بانک مسکن سپاهان شهر اصفهان  است که در تاریخ ۲۰ خرداد ۱۳۹۴ اتفاق افتاده است!

 

http://url.faranama.co/yuaSz

 

۳-این سرقت ساعت ۹:۲۸ دقیقه روز چهارشنبه اتفاق افتاد که خوشبختانه ماموران سه دقیقه بعد در محل حاضر شدند و عملیات دستگیری سارقان حدود ۱۵ دقیقه بعد از ورود آنها به بانک به اتمام رسید!

 

http://url.faranama.co/bFlX2

 

۴-شایعاتی این چنینی صرفا جهت  ایجاد رعب وحشت در میان افراد جامعه ساخته و منتشر می شوند و هیچ گونه هدف دیگری را دنبال نمیکنند.

 

درباره نویسنده

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *