اشخاص

پرداخت ۲۰۰ میلیون به هر ایرانی،توسط بابک زنجانی!!! / شایعه ۰۰۵۵

متن شایعه

“خبرفوری

” امروز بابک زنجانی درمصاحبه باخبرنگاران گفت میخواهد باپرداخت ۲۰۰میلیون به تک تک هموتنان خود ازمردم شریف ایران همایت کند …

وی همچنین خاطرنشان کرد باپرداخت این پول تنها بخشی از دارای بند به حساب میاد که با مخالفت دولت ومسولین مواجح شد سخن گوی دولت گفت باپرداخت این مبلغ به مردم ایران دچار هرج مرج میشود ونباید اجازه داد این خبر به گوش مردم برسد چنان چه اگر این رویای بابک به واقعیت بپیوندد مردم خواستار ازادی وی شده ودیگر نمیتوان بااین مشکل روبرو شد اگه ایرانی هستید ودوست دارید خواسته زنجانی به واقعیت تبدیل شود ومردم ایران از بدبختی نجات پیداکنن این خبرو به گوش ۸۰ میلیو ن جمعیت ایران برسانید کپی اجباری “

 

پاسخ شایعه

۱-در رابطه با صحت متن شایعه هیچ منبعی ولو غیرمعتبر و غیررسمی موجود نمی باشد و بابک زنجانی تا قبل از صدور حکم اجازه مصاحبه ندارد.

 

http://url.faranama.co/jpeU3

 

2- بابک زنجانی حتی توان پرداخت بدهی ۲ میلیارد و ۸۰۰ میلیون یورویی خود را ندارد و حتی پس از تقسیط آن تا امروز نتوانسته است بدهی خود به وزارت نفت را تسویه نماید.

 

http://url.faranama.co/CvSiH

 

3. همه اموال داخلی بابک زنجانی با وکالت بلاعزل در اختیار شرکت نفت می باشد و مبلغ آن دو هزار و ۶۰۰ میلیارد تومان برآورد شده است.پس با این اوصاف شخصی که حتی توان پرداخت بدهی خود به وزارت نفت را ندارد،توان چنین بخشایش بزرگی به ملت ایران را نیز ندارد!

 

http://url.faranama.co/6zCG9

 

جمعیت ایران تا این لحظه: ۷۸,۴۷۵,۹۴۱ نفر میباشد.بر فرض مثال اگر بابک زنجانی بخواهد به هر ایرانی دویست میلیون واگذار کند،مبلغ ۱۶,۰۰۰,۰۰۰,۰۰۰,۰۰۰,۰۰۰ تومان بدست می آید که معادل ۴,۱۱۸,۴۰۴,۱۱۸,۴۰۴ یورو می شود!

 

http://url.faranama.co/PJhOk

 

5-این در حالیست که بابک زنجانی طبق آخرین ادعای خود مدعی مالکیت ۲۲ میلیارد یورو شده است!

 

http://url.faranama.co/wtGtV

 

4-طبق صحبتهای وزی دادگستری در رابطه با سهم هر ایرانی از بدهی بابک زنجانی،سهم هر ایرانی ۱۱۰ هزار تومان است نه ۲۰۰میلیون تومان!

 

http://url.faranama.co/YipaI

 

5.طبق کیفرخواست صادره اتهامات بابک زنجانی عبارت است از افساد فی‌الارض از طریق اخلال در نظام اقتصادی کشور، کلاهبرداری از شرکت ملی نفت، بانک مسکن و تامین اجتماعی، پولشویی، جعل ۲۴ فقره اسناد بانکی و صورت حساب‌های بانکی، جعل حواله‌های ارزی، جعل دستور انتقال بین بانک‌ها.

 

با این اوصاف خود آقای بابک زنجانی نیاز به بخشش دارد!

 

http://url.faranama.co/8QyP5

 

لینک کوتاه این شایعه : http://wikihoax.org/Ehrfe

“ویکی هوآکس، مرجع تخصصی پاسخگویی به شایعات“

تلگرام ویکی هوآکس

اینستاگرام ویکی هوآکس

برچسب ها
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن