تدریس خصوصی زبان کره ای
اجتماع و فرهنگ

آزمون استخدام در آموزش و پرورش در تاریخ ۱۳۹۵/۰۵/۱۵

آنچه در این مطلب خواهید خواند نمایش

متن شایعه

« استخدام در آموزش وپرورش سلام لطفا به دوستان و آشنایان تون که جوان فارغ التحصیل علاقمند به کار در آموزش و پرورش دارند ، اطلاع دهید تا از طریق این سایت اقدام نمایند .

الف) تابعیت کشور جمهوری اسلامی ایران و التزام به قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران ب ) متدین به دین مبین اسلام و یا یکی از ادیان رسمی کشور ج ) عدم محکومیت به فساد اخلاقی، نداشتن سابقه محکومیت و سوءپیشینه کیفری که موجب محرومیت از حقوق اجتماعی شده باشد. د ) برخورداری از تندرستی و توانایی کامل جسمانی متناسب با نوع کار و سلامت روانی. ه ) دارا بودن برگ‌پایان خدمت وظیفه یا معافیت دائم برای داوطلبان ذکور و ) حداکثر سن برای داوطلبان در مقطع لیسانس ۳۰ سال می‌باشد. تبصره (۱): مدت‌زمان خدمت نظام‌وظیفه به حداکثر سن اضافه می‌گردد. تبصره (۲): سابقه کار مرتبط با مدرک تحصیلی در صورت تائید، به سقف سنی افزوده خواهد شد. داوطلبان می‌بایست در صورت قبولی در آزمون؛ هنگام دعوت به مصاحبه، اصل مدارک مربوط به سوابق شغلی خود در مؤسسات دیگر را ارائه دهند. ز) حداقل معدل کل جهت مقطع کارشناسی ۱۴ می‌باشد. ح) عدم اشتغال و همچنین نداشتن تعهد انجام کار در سایر سازمان‌ها، شرکت‌ها، مؤسسات دولتی و غیردولتی. ط) خانواده ایثارگران و فرزندان معزز شاهد در شرایط مساوی در اولویت می‌باشند. ی)پرداخت وجه ثبت‌نام. تبصره (۳): مسئولیت صحت اطلاعات به عهده شخص متقاضی می‌باشد. بدیهی است چنانچه مغایرتی در مندرجات مدارک ارائه‌شده با شرایط آگهی شرکت وجود داشته باشد از ادامه مراحل جذب متقاضی در هر مرحله جلوگیری به عمل خواهد آمد و متقاضی حق هیچ‌گونه اعتراضی نخواهد داشت. مقاطع تحصیلی و رشته‌های تحصیلی موردنیاز *مقاطع تحصیلی: کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری

۱- مهندسی شیمی کلیه گرایش ها.

۲- مهندسی مکانیک کلیه گرایش‌ها.

۳- مهندسی برق کلیه گرایش ها.

۴- مهندسی الکترونیک و کنترل.

۵- مهندسی صنایع کلیه گرایش ها

۶- مهندسی کامپیوترکلیه گرایش ها.

۷- مدیریت مالی.

۸- حسابداری.

۹- مدیریت بازرگانی.

*مقاطع تحصیلی دیپلم و فوق دیپلم

۱- تحصیلدار (دارای گواهینامه موتورسیکلت و ماشین).

۲- نیروی خدماتی.

مدارک موردنیاز:

داوطلبان می‌بایست تصویر مدارک ذیل را حداکثر تا تاریخ ۱۳۹۵/۰۴/۱۵ به نشانی پستی شرکت یا ایمیل employment@irci.ir ارسال نمایند:۱- شناسنامه (تمام صفحات).۲- کارت ملی.۳- کارت پایان خدمت.۴- آخرین مدرک تحصیلی.۵- سوابق کاری مرتبط موردنظر.۶- رزومه کاری مرتبط.۷ – ۴ قطعه عکس ۳×۴  ۸- تصویر فیش واریزی به مبلغ ۵۰۰،۰۰۰ ریال به‌حساب ۶۵۹۱۸۵۷۴۰۵ بانک ملت شعبه محمودیه به‌عنوان هزینه ثبت‌نام و شرکت در آزمون (هزینه آزمون به‌هیچ‌وجه مسترد نمی‌گردد).

* داوطلبان می‌بایست اصل مدارک موصوف را در صورت پذیرفته شدن در آزمون و هنگام دعوت به مصاحبه ارائه نمایند.

برنامه زمان‌بندی:

آخرین‌مهلت تحویل مدارک به ادارات پست سراسر کشور سه‌شنبه مورخ:۱۳۹۵/۰۴/۱۵

تاریخ توزیع کارت ورود به جلسه آزمون چهارشنبه مورخ:۱۳۹۵/۰۵/۱۳

زمان برگزاری آزمون کتبی جمعه:۱۳۹۵/۰۵/۱۵ (همراه داشتن کارت ورود به جلسه و شناسنامه یا کارت ملی در روز برگزاری آزمون ضروری خواهد بود).

پس از برگزاری آزمون کتبی، براساس سه برابر ظرفیت موردنیاز شرکت نسبت به اعلام اسامی پذیرفته‌شدگان جهت مصاحبه‌های فنی و تخصصی اقدام می‌شود تا پس از انجام سایر مراحل، قبول‌شدگان نهائی انتخاب شوند.

مواد آزمون: ادبیات فارسی، زبان انگلیسی، کامپیوتر و دروس تخصصی مرتبط با رشته تحصیلی.

سایر مراحل متعاقباً اعلام خواهد شد

در صورت هرگونه سوال یا ابهام با ایمیل employment@irci.ir یا شماره تلفن های ۶-۲۲۰۳۵۷۰۲  تماس حاصل فرمائید

تبصره (۴): کارت ورود به جلسه آزمون در ساختمان مرکزی شرکت توزیع می‌گردد و نتایج آزمون از طریق سایت شرکت به اطلاع داوطلبان خواهد رسید.

تذکر مهم:

درهرمرحله از پذیرش و همکاری، چنانچه خلاف موارد اعلام‌شده در این آگهی و یا اظهارات فرد با مستندات مربوط به وی، مشاهده و اثبات شود، به همکاری با او خاتمه داده خواهد شد.

شرکت نوسازی صنایع ایران

مدیریت منابع انسانی

نشانی: تهران خیابان ولیعصربالاترازچهارراه پارک وی خیابان شهید تیمسارقرنی پلاک ۲۴

* پاسخ شایعه آزمون استخدام در آموزش و پرورش در تاریخ ۱۳۹۵/۰۵/۱۵ را در سایت بررسی شایعات بخوانید.

پاسخ شایعه

۱- انتشار آگهی استخدام و نام نویسی آزمون بهمراه معرفی شماره حساب از سوی وزارت آموزش و پرورش ، در تیرماه ۱۳۹۵ کذب است و حقیقت ندارد.

۲- رئیس اداره امور اداری و تشکیلات آموزش و پرورش استان کرمان گفت: اخبار منتشر شده در شبکه های اجتماعی و فضای مجازی مبنی بر برگزاری آزمون استخدامی آموزش و پرورش صحت ندارد. وی تصریح کرد: تاکنون در زمینه استخدام در آموزش و پرورش هیچ گونه دستور العمل و آیین نامه ای ابلاغ نشده است. منبع

۳- ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش، فقط از طریق سایت سازمان سنجش آموزش کشور و با اطلاع رسانی از طریق سایت ر سمی این وزارتخانه (http://medu.ir) و ادارات کل آموزش و پرورش سراسر کشور انجام خواهد شد.

۴- آگهی استخدام منتشر شده در فضای مجازی با تغییر و ویرایش اطلاعیه استخدام مربوط به شرکت نوسازی صنایع ایران و با استفاده از اطلاعات و شماره حساب متعلق این شرکت، جعل و منتشر گردیده است و هیچ ارتباطی با آموزش و پرورش ندارد.

۵- با توجه به اهمیت موضوع و امکان سوء استفاده برخی افراد سودجو، انتظار می رود که مردم به اطلاعیه های منتشر شده در شبکه های اجتماعی و سایت های غیر مرتبط توجه نکنند و از واریز هر گونه وجه و درج اطلاعات خود در این گونه وب سایت ها خود داری نمایند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا

لطفا در مرورگر خود افزونه adblocker را جهت مشاهده این سایت، غیرفعال کنید!