تدریس خصوصی زبان کره ای
اشخاصبین الملل

اختصاص جایزه نجیب ترین ملکه سال در فرانسه به فرح پهلوی به دلیل عدم مصرف مشروبات الکلی و مواد مخدر و نداشتن معشوقه بعد از مرگ شاه / شایعه ۰۳۸۰

آنچه در این مطلب خواهید خواند نمایش

متن شایعه

« نجیب ترین ملکه سال / جایزه نجیب ترین ملکه سال در فرانسه به فرح پهلوی بعلت عدم مصرف مشروب و مخدر و نداشتن معشوقه بعد از مرگ شاه ایران تعلق گرفت »

پاسخ شایعه

۱- مطلبی که در فضاهای مجازی و برخی از رسانه ها تحت عنوان “اختصاص جایزه نجیب ترین ملکه سال در فرانسه به فرح پهلوی به دلیل عدم مصرف مشروبات الکلی و مواد مخدر و همچنین نداشتن معشوقه بعد از مرگ شاه” در فضای مجاز در حال انتشار می باشد شایعه بوده و به دور از واقعیت می باشد.

۲- جشن مزبور، در سال ۲۰۱۵ در شهر وین برگزار شده است. نام این جشنواره “نگاه کن! جایزه زن سال” می باشد و سه تن از زنان برجسته در این جشنواره، به ترتیب کاترین شوارتزنگر دختر آرنولد شوارتزنگر، هنر پیشه و فرماندار سابق ایالت کالیفرنیا، اوما اوباما خواهر خوانده رییس جمهور سابق آمریکا و فرح دیبا پهلوی، همسر محمد رضا شاه بودند.

۳- در این جشنواره جایزه “استعداد جوان” به کاترین شوارتزنگر برای کتابش اهدا شد. جایزه “حقوق بشر” به اوما اوباما به خاطر فعالیتهای انسان دوستانه اش در رابطه با کودکان و نوجوانان آفریقایی اهدا و همینطور جایزه “امید جهان” به فرح دیبا، بیوه محمدرضا شاه به خاطر امید بی پایان و ادامه فعالیت اجتماعی اش پس از ترک ایران تعلق گرفت. منبع

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا

لطفا در مرورگر خود افزونه adblocker را جهت مشاهده این سایت، غیرفعال کنید!