تدریس خصوصی زبان کره ای
اجتماع و فرهنگ

اخراج فرد بیمار از بیمارستان سیرجان بعلت فقر مالی وی

متن شایعه

« مرد بیمار و ناتوانی که از بیمارستانی در سیرجان بیرون انداخته شده واقعا جای تاسف داره ..»

پاسخ شایعه

۱-  این مطلب یک شایعه است و حقیقت ندارد. رئیس بیمارستان امام رضا (ع) سیرجان، فیلم منتشر شده در فضای مجازی درباره بیرون انداختن یک بیمار این بیمارستان به دلیل فقر مالی را تکذیب کرد و گفت: این فیلم توسط فردی مغرض تهیه و منتشر شده است.

۲- این بیمار ۵۷ ساله کارتن خواب و معتاد به مواد مخدر، ۲۶ اردیبهشت ماه ۱۳۹۵ توسط فردی به عنوان بیمار و با علائم مشکلات تنفسی و کاهش هوشیاری به بخش اورژانس و سپس توسط پرسنل به بخش داخلی بیمارستان امام رضا (ع) سیرجان هدایت می شود.حال عمومی این فرد بعد از یک هفته بستری شدن در بیمارستان امام رضا (ع) سیرجان به نسبت بهبود می یابد لذا به خواست خود وی و به منظور هواخوری و استعمال سیگار به محوطه بیرون بیمارستان می رود. فردی مغرض با گرفتن فیلم از وی در حالت افتاده روی زمین و انتشار آن در فضای مجازی، اقدام به تخریب اقدامات مسئولان این بیمارستان کرده است.

۳- این بیمار روز گذشته در حالی که همچنان با مشکلات تنفسی و ریوی ناشی از مصرف دخانیات و مواد مخدر دست و پنجه نرم می کرد، در بخش داخلی بیمارستان امام رضا (ع) سیرجان به دلیل شدت بیماری و بی نتیجه ماندن تلاش پزشکان بدرود حیات گفت. جسد این بیمار پس از ۲۴ ساعت به یکی از بستگان وی تحویل داده شد.

۴- رئیس بیمارستان امام رضا (ع)  به این نکته تاکید کرد که مسئولان بیمارستان امام رضا (ع) سیرجان در پی انتشار این کلیپ به همراه توضیحات کذب و ساختگی در فضای مجازی، شکایتی را به نیروی انتظامی ارائه کرده اند. منبع

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

دکمه بازگشت به بالا