تدریس خصوصی زبان کره ای
اجتماع و فرهنگ

باند مخوف فریب دختران دانش ‌آموز در شهرک حمیدیان رشت

فریب دختران / در چند روز گذشته متنی در فضاهای مجازی در حال انتشار است که طبق ادعای نویسنده آن دانش‌ آموزان دختر کلاس هفتم و هشتمی یکی از مدارس شهرک حمیدیان رشت توسط باند مخوفی اغفال ‌شده و از آن ‌ها دریکی از خیابان ‌های نزدیک مدرسه سوء استفاده جنسی می‌شود. در این متن شماره دو پلاک خودرو سواری و موتورسیکلت برده شده و گفته می ‌شود که به دو تن از اعضای این باند تعلق دارد. این متن مانند متن ‌های مشابه مخاطبان خود را به انسانیت و شرفشان قسم می‌دهد که آن را درگروهای دیگر منتشر کنند.

مدیر روابط عمومی آموزش‌ و پرورش رشت با ذکر این نکته که چنین پیامی به آن‌ ها هم رسیده است گفت: ما در رابطه با این موضوع بررسی ‌های لازم را با کمک کادر مدرسه انجام دادیم اما هیچ مورد مشکوکی در رابطه با فریب دختران دانش آموزان و شکایتی از دانش آموزان یا اولیا مشاهده نکردیم.

شاهین رهنما با تکذیب این خبر تاکید کرد که طی روزهای گذشته از طرف مدیریت مدرسه و یا اداره آموزش ‌و پرورش ناحیه و یا اهالی و نیروی انتظامی به آموزش‌ و پرورش هیچ گزارشی در این ‌ارتباط مخابره نشده است.

از آنجایی که در این متن ادعا شده اتفاق در محلی خارج از مدرسه و در یکی از خیابان‌ های اطراف شهرک رخ‌ داده و نام دو شماره پلاک نیز در آن گزارش‌شده، از نیروی انتظامی رشت انتظار می‌ رود  با توجه به حساسیت موضوع و نام بردن از نام شهرک و خیابان و مدرسه در این مورد وارد  عمل شود و صحت ماجرا را بررسی کند و به اطلاع رسانه‌ ها و افکار عمومی برساند. منبع

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا

لطفا در مرورگر خود افزونه adblocker را جهت مشاهده این سایت، غیرفعال کنید!