تدریس خصوصی زبان کره ای
اجتماع و فرهنگ

تصویر دکتر خاطی بیمارستان خمینی شهر

آنچه در این مطلب خواهید خواند نمایش

متن شایعه

“دکتر خاطی خمینی شهربه سایر گروهها ارسال شود تا چهره منفور این دکتر ظالم برای مردم ایران شناسایی شود اگر وجدان داری و دلت برا کودک چهارساله می سوزه بفرست”

 پاسخ شایعه

1- ادعای نویسنده شایعه مبنی بر انتساب این تصویر به پزشک خاطی بیمارستان اشرفی اصفهانی کاملا نادرست بوده و هیچ منبع معتبری برای اثبات این ادعا وجود ندارد.

 2- با بررسی های میدانی و نیز برقراری تماس خبرنگار مجموعه ویکی هوآکس با بیمارستان اشرفی اصفهانی خمینی شهر اصفهان، مسئولین این بیمارستان انتساب این تصویر به پزشک خاطی از کار برکنار شده را به جد رد و تکذیب کرده و عنوان کردند چنین فردی در مجموعه سازمانی این بیمارستان نه در گذشته و نه در حال از هیچ مسيولت شغلی برخوردار نبوده است. شایان ذکر است فایل صوتی این مصاحبه در آرشیو مجموعه آنتی شایعه محفوظ می باشد.

 3- انتشار این نوع شایعات و تصاویر درجهت تسویه حسابهای کینه توزانه شخصی می باشد که تشویش و گمراهی  اذهان عمومی را نیز در پی دارد. شایسته و بایسته است با عدم انتشار این گونه شایعات، علاوه بر حفظ آبروی اشخاص که وظیفه هر انسان آگاه و با وجدان بیداری است، گامی ارزنده  در راستای کرامت انسانی برداریم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا

لطفا در مرورگر خود افزونه adblocker را جهت مشاهده این سایت، غیرفعال کنید!