تدریس خصوصی زبان کره ای
پزشکی و سلامت

حمله موش به صورت نوزاد در بیمارستان امام خمینی (ره) اهواز

آنچه در این مطلب خواهید خواند نمایش

متن شایعه

” حمله موش به صورت نوزاد / سلام دوستان این نوزاد در بیمارستان امام اهواز درتاریخ ۹۶/۰۵/۱۴ به دنیا امده شب که مادر و خود نوزاد خواب هستند موش کور میاد و صورت نوزاد را گاز میگیره و صورت نوزاد بخیه میخوره اینم از بیمارستان امام اهواز اصلا رسیدگی نداره دوستان اینو اینقد کپی کنید تا همه ببینن اوضاع بیمارستان های دولتی چطوره. دوستان رسانه ، این خبر طبق تحقیقات بنده و شهود عیان و پرسش از پرسنل بیمارستان صحت داره لطفا رسانه ایش کنید
در بیمارستان های اهواز چه خبر است”

پاسخ شایعه

۱- ادعای موش گزیدگی یک نوزاد اهوازی در بیمارستان امام خمینی (ره) اهواز شایعه بوده و توسط رئیس بیمارستان امام خمینی اهواز رد شده است.

۲- طی بررسی های بعمل آمده توسط پرستاران و صحبت هایی که با مادر نوزاد شده، ایشان نیز تایید کرده اند که پس از شنیدن صدای نوزاد و ورود به اتاق نوزاد خراش هایی را در صورت نوزاد مشاهده کرده اما اثری از هیچ گونه جانوری نبوده است.

۳- رئیس بیمارستان امام خمینی (ره) اهواز گفت: بعداز اطلاع یافتن از این حادثه در همان روز از نوزاد عیادت کردیم و بار دیگر از مادر و مادربزرگ نوزاد در خصوص مشاهده کردن موش سوال کردیم که آنها ادعا کردند چیزی ندیده اند.

۴- معصومی اظهار کرد: روز بعد مشاوره عفونی نیز بر روی نوزاد انجام که احتمال گزیدگی بعید اعلام شد. همچنین مسئولان بیمارستان روش درمان را با احتمال گزیدگی توسط موش دنبال کردند و اقدامات لازم از جمله زدن واکسن و ضدعفونی را انجام دادند.

۵- لازم به ذکر است که نوزاد ۲۴ ساعت بعد مرخص شد اما همچنان تحت کنترل است و وضعیت مطلوبی دارد.

منبع

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا

لطفا در مرورگر خود افزونه adblocker را جهت مشاهده این سایت، غیرفعال کنید!