تدریس خصوصی زبان کره ای
پزشکی و سلامت

حمله موش به صورت نوزاد در بیمارستان امام خمینی (ره) اهواز

آنچه در این مطلب خواهید خواند نمایش

متن شایعه

” حمله موش به صورت نوزاد / سلام دوستان این نوزاد در بیمارستان امام اهواز درتاریخ ۹۶/۰۵/۱۴ به دنیا امده شب که مادر و خود نوزاد خواب هستند موش کور میاد و صورت نوزاد را گاز میگیره و صورت نوزاد بخیه میخوره اینم از بیمارستان امام اهواز اصلا رسیدگی نداره دوستان اینو اینقد کپی کنید تا همه ببینن اوضاع بیمارستان های دولتی چطوره. دوستان رسانه ، این خبر طبق تحقیقات بنده و شهود عیان و پرسش از پرسنل بیمارستان صحت داره لطفا رسانه ایش کنید
در بیمارستان های اهواز چه خبر است”

پاسخ شایعه

۱- ادعای موش گزیدگی یک نوزاد اهوازی در بیمارستان امام خمینی (ره) اهواز شایعه بوده و توسط رئیس بیمارستان امام خمینی اهواز رد شده است.

۲- طی بررسی های بعمل آمده توسط پرستاران و صحبت هایی که با مادر نوزاد شده، ایشان نیز تایید کرده اند که پس از شنیدن صدای نوزاد و ورود به اتاق نوزاد خراش هایی را در صورت نوزاد مشاهده کرده اما اثری از هیچ گونه جانوری نبوده است.

۳- رئیس بیمارستان امام خمینی (ره) اهواز گفت: بعداز اطلاع یافتن از این حادثه در همان روز از نوزاد عیادت کردیم و بار دیگر از مادر و مادربزرگ نوزاد در خصوص مشاهده کردن موش سوال کردیم که آنها ادعا کردند چیزی ندیده اند.

۴- معصومی اظهار کرد: روز بعد مشاوره عفونی نیز بر روی نوزاد انجام که احتمال گزیدگی بعید اعلام شد. همچنین مسئولان بیمارستان روش درمان را با احتمال گزیدگی توسط موش دنبال کردند و اقدامات لازم از جمله زدن واکسن و ضدعفونی را انجام دادند.

۵- لازم به ذکر است که نوزاد ۲۴ ساعت بعد مرخص شد اما همچنان تحت کنترل است و وضعیت مطلوبی دارد.

منبع

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا

لطفا در مرورگر خود افزونه adblocker را جهت مشاهده این سایت، غیرفعال کنید!