تدریس خصوصی زبان کره ای
علم و فناوری

خارج شدن از ریپورت تلگرام با ارسال کد به ۱۰ گروه فعال!

آنچه در این مطلب خواهید خواند نمایش

متن شایعه

«کد:۶۵۴۷۶۴۶۸
سریال:vjHD etchztghdTXg
برای خروج از ریپورت این متن را به ۱۰ گروه فعال فوروارد کنید.
با پخش این کد بطور کاملا خودکار تا ۲۴ ساعت آینده شماره شما از ریپورت خارج میشود.
کسانی ک می خواهند از ریپورت خارج شوند برای دریافت کد خود به آیدی زیر مراجعه کنند.
با ما همراه باشید …
Telegram.me/ ….. _bot»

پاسخ شایعه

۱- روش ذکر شده در متن بالا برای خروج از حالت اسپمِ تلگرام، شایعه است و صحت ندارد.

۲- با ورود به منوی ربات ذکر شده در متن شایعه، ربات از کاربر شماره تلفن همراه وی را دریافت و پس از ارسال متنی حاویِ یک کد و سریال، از کاربر درخواست می کند تا جهت خروج از وضعیت اسپم، متن ارسال شده توسط ربات را، در ده گروه ارسال کند، که این روش نه تنها تاثیری در خروج از حالت اسپم را ندارد، بلکه تبدیل به فراهم کردن شرایطی برای سواستفاده و سودجویی از کاربران تلگرام می شود.

۳- در متن شایعه از کاربر درخواست می شود تا متن را به ده گروه “فعال” ارسال کند که این امر در حقیقت نقشی در خروج از حالت اسپم را ندارد، بلکه باعث میشود تا تعداد کاربران بیشتری با ربات مذکور آشنا شوند. چرا که هیچ یک از پیامهای ارسالی کاربران توسط تلگرام پردازش و ردیابی نمی شود.

۴- قصد و نیت سازندگان این ربات و منتشر کنندگان این پیام نامشخص است و جمع آوری لیستی از شماره تلفن های قسمتی از کاربران تلگرام به این صورت، می تواند آغازی برای سواستفاده های آتی توسط آنها باشد.

۵- تنها روش موجود جهت خارج شدن از حالت ریپورت اسپم بدین صورت است که کاربران می توانند طی ارسال یک پیام به آدرس ایمیل spam@telegram.org و با ذکر عنوان “spam” در قسمت موضوع ایمیل و درج شماره تلفن خود با فرمت بین المللی به همراه یوزر تلگرام در متن ایمیل و همچنین نوشتن دلیلی که احتمال می دهند باعث اسپم شدنشان شده ، موضوع را به قسمت پشتیبانی تلگرام برای بررسی و رفع محدودیت اعمال شده اطلاع رسانی نمایند. پشتیبانی تلگرام

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا

لطفا در مرورگر خود افزونه adblocker را جهت مشاهده این سایت، غیرفعال کنید!