تدریس خصوصی زبان کره ای
دین و مذهب

دختری که در سریلانکا بدون شوهر حامله شده بود!

آنچه در این مطلب خواهید خواند نمایش

متن شایعه

“دختری که در سریلانکا بدون شوهر حامله شده بود و ادعا میکرد یک سفیینه ی فضایی او را ربوده و توسط یکی از بیگانگان مورد تعرض جنسی قرار گرفته …بالاخره پس از هشت ماه و بیست روز فرزندش را بدنیا آورده….در کمال حیرت و ناباوری کودکش به راستی یک بیگانه ی دورگه است…موجودی با سر و بدنی شبیه انسان ولی دارای یک چشم بزرگ در وسط پیشانی و بدون بینی…! اینجاست که علم از توضیح و توجیه این پدیده ی استثنایی و بسیار بسیار عجیب و نادر در میماند….حقیقتا ما در این گیتی تنها نیستیم ؟ فقط خدای لایزال میداند و بس….این تصویر یک روز پس از تولد نوزاد را نشان میدهد که در میان تدابیر شدید امنیتی توسط یکی از پزشکان رویال هاسپیتال در لندن گرفته شده و به تمام جهان مخابره گشته….. والبته در تولد این نوزاد بحث زیاده که میگن یکی از علایم ظهور امام زمان قیام مردی است که یک چشم در میان پیشانی دارد و معروف به دجال می باشد. و میگن شاید به روایتی این نوزاد همان دجال باشد.”

 پاسخ شایعه

1-داستان ربودن شدن دختر توسط موجودات فضایی کاملا بی اساس بوده و فاقد سند معتبر میباشد.

2-این کودک در یک بیمارستان خصوصی در مصر به نام سنبلاوین با ناهنجاری “سایکلوپیا “متولد شده است.  به گفته ی دکتر این کودک این ناهنجاری احتمالا به این خاطر است که کودک در رحم مادر در معرض اشعه بوده است.

3-این ناهنجاری خیلی معمول نبوده  ودر هر  16000 تولد زنده یک مورد دیده میشود بنابراین در تمام دنیا وجود داشته و اتفاق جدیدی نیست.علائم بالینی این بیماری متفاوت است ولی در موارد شدید عبارتند از :عدم وجود بینی (آنوسمیا)، وجود یک چشم در مرکز(سیکلوپیا)،عقب ماندگی ذهنی. معمولا این کودکان زودتر از موعد به دنیا می آیند و بیش از چند روز زنده نمی مانند. منبع

4- دجال در برخی ادیان و مذاهب:

*مسیحیت:عبارت دجال در عهد جدید چندین بار تنها در رساله یوحنا آمده‌است.همچنین گفته شده دجال یا ضد مسیح شخصی است که در آخر الزمان قیام کرده و مسیح، رجعت کرده او را از پای در خواهد آورد.

*دجال در اسلام:در روایات اسلامی و روایاتی منتسب به محمد(ص)، پیامبر مسلمانان، یکی از نشانه‌های دوران ظهور و آخر الزمان خروج دجال است. ظهور دجال از نشانه‌های برپایی قیامت دانسته شده‌است.

*دجال در روایات اهل سنت: «صائد بن صید» که در زمان محمد می‌زیسته و محمد او را از مصادیق دجال معرفی کرده‌است و چون بعداً از خروج دجال در آخرالزمان نیز خبر داده بعضیها گمان کرده‌اند دجال موعود همان «صائد بن صید» است و در نتیجه به زنده ماندن و طول عمر او قائل شدند.

*دجال در روایت‌های شیعه: در روایت‌های شیعه نیز گفته‌های زیادی در مورد دجال به چشم می‌خورد و اینچنین گفته شده آست که وی در زمانی که مردم گناهان زیادی را انجام دهند و نیکی را بد و بدی را نیک بدانند، ظهور خواهد کرد. منبع

5-این گونه نقصان ژنتیکی ممکن است برای هر نوزادی اتفاق بیفتد و به همین دلیل نمیتوان آنرا محدود به یک نوزاد دانست! بنابراین انتساب دجال به یک نوزاد به جهت داشتن یک نقص ژنتیکی عقلانی و قابل قبول نیست!

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا

لطفا در مرورگر خود افزونه adblocker را جهت مشاهده این سایت، غیرفعال کنید!