تدریس خصوصی زبان کره ای
بین المللپزشکی و سلامت

درگیری چریک های روسی با نیروهای داعش !

متن شایعه

” درگیری چریک های روسی با نیروهای داعش ! / دو چريك روسي وارد الرمادي شده و ببنيد چه بلايي سر داعشيا ميارن دقيقا شبيه گيم ميرن جلو”

پاسخ شایعه

۱- این ویدیو مرتبط با هیچ عملیات نظامی واقعی نیست و  توضیحات منتشر شده همراه با این ویدیو با مضمون چریک های روسی و یا درگیری با داعش، شایعه است و واقعیت ندارد.

۲- این ویدیو که آن را با زیر نویس فارسی در لینک زیر می توانید مشاهده کنید مربوط به تریلر فیلمی به نام  Hardcore ساخته ی  Ilya Naishuller با بازیگری ”Sharlto Copley” و ”Danila Kozlovsky” و ”Haley Bennett” می باشد. منبع  منبع1

بیاید نگاهی کوتاه به چگونگی ساخت و داستان این فیلم داشته باشیم :

•  فیلم Hardcore تماما از زاویه دید شخصیت اصلی (Point of View) فیلم برداری شده و دقیقا، حس و حال یک اکشن اول شخص را به بیننده القا می‌کند. این تشابه کاملا تعمدی بوده و در جای جای فیلم، کارگردان از اِلِمان‌ها و کلیشه‌های این سبک بازی استفاده کرده است. نتیجه به قدری عالی از آب درآمده که انگار در حال تماشا کردن یکی از مرحله‌های بازی ندای وظیفه (Call of Duty) در دنیای حقیقی هستید. برای ضبط این فیلم، از دوربین GoPro که روی یک کلاهخود سفارشی شده نصب شده ، استفاده شده است .

 •  داستان فیلم: هنری، یک سایبورگ تازه متولد شده است که باید همسر/خالق خود را از چنگال “اکان” و ارتش مزدوران او نجات دهد. “اکان” یک ظالم روانیِ برخوردار از قدرت های ماوراء الطبیعه است. شخصی که در کنار هنری می جنگد رفیق انگلیسیه او به نام جیمی و تنها امیدش برای موفقیت در مسیر پیش رو است. وقایع فیلم هاردکور در طول یک روز در شهر مسکو در کشور روسیه اتفاق می افتد. منبع

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

دکمه بازگشت به بالا