تدریس خصوصی زبان کره ای
علم و فناوری

فروش اختراع خودروی آب سوز به کشور های عربی حوزه خلیج فارس

آنچه در این مطلب خواهید خواند نمایش

متن شایعه

« خودروی آب سوز / مهندس جاسمی زرگانی، مخترع اهوازی اختراعش اینه که به جای بنزین اب تو ماشین بریزی حرکت کنه مسولین تهدیدش کردن . و میخوان این‌اختراع رو بفروشن به عرب هاااا .خداوکیلی پخشش کنین برسه به دست همه »

پاسخ شایعه

۱- ادعای مطرح شده همراه با انتشار این کلیپ مبنی بر فروش اختراع خودروی آب سوز به کشورهای عربی حوزه خلیج فارس شایعه بوده و به دور از واقعیت می باشد.

۲- کلیپی که در آن آزمایش خودروی آب سوز اختراع جوان ایرانی را نشان می دهد، مربوط به شبکه ماهواره ای تلویزیونی عربی زبان الاهواز است که در سال ۱۳۹۲ با حضور آیت الله موسوی جزایری نماینده ولی فقیه در خوزستان، استاندار و رئیس دانشگاه علمی کاربردی کشور به صورت رسمی فعالیت خود را آغاز کرده است.

۳- علاءالدین جاسمی زرگانی ، جوان اهوازی عضو کانون ملی نخبگان، مدعی اختراع خودروی آب سوز در ایران است. با وجودی که این ادعا منتقدانی نیز دارد،این خودرو در پایان سال ۱۳۹۴ در پانزدهمین نمایشگاه بین المللی محیط زیست با حضور استاندار البرز و مدیر کل محیط زیست استان البرز رونمایی شد.

۴- این مخترع در یکی از آخرین مصاحبه های خود در ۲۹ آبان ۹۶، ضمن اینکه اعلام نمود این اختراع ثبت جهانی شده است، بر تمایل خود بر ثبت این محصولات با برند و نامی ایرانی تاکید نمود. منبع

ویدئو ی آزمایش خودروی آب سوز را می توانید در زیر مشاهده نمایید.

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا

لطفا در مرورگر خود افزونه adblocker را جهت مشاهده این سایت، غیرفعال کنید!