تدریس خصوصی زبان کره ای
اجتماع و فرهنگ

پسر نوجوان،قربانی افکار معلم دینی!!!

آنچه در این مطلب خواهید خواند نمایش

متن شایعه

“معلم این پسره توکلاس درس دینی میداده به بچها گفته هر کی زیر 14 سال بمیره مستقیم میره بهشت اینم به دوستاش گفته اگه اینجوری باشه من فردا تشییع جنازمه وفردای اونروزم خودشو اویزون کرده که بره بهشت . وای بر ما وای بر ما وای بر ما”

پاسخ شایعه

1-تصویر متعلق به نوجوانی به نام «مهرشاد» است که  روز یک‌شنبه ۱۷ آبان‌ ماه دست به خودکشی زده‌ است .این اتفاق  در رستمکلا بهشهر در استان مازندران افتاده است. منبع

2-علت خوکشی این پسر هنوز مشخص نمیباشد اما از مهرشاد يك برگ وصيتنامه به جا مانده که روي يكي از برگ‌هاي دفترش گواهي داده : «من هيچ مشكلي با كسي ندارم و كسی در اين حادثه مقصر نيست.» منبع

3-این مطلب که علت خودکشی مهرشاد مذکور صحبتهای معلم دینی او بوده در هیچ منبعی یافت نشد!!! زیرا در صورت صحت ادعای شایعه در مورد علت خودکشی مهرشاد،طبیعتا باید اشاره ای  به علت کارش در آخرین نوشته هایش می کرد!

 4-نسبت دادن این حادثه ناگوار و تلخ به گفته های معلم دینی و احکام دین اسلام نه تنها غیر معتبر و دروغ است، بلکه تنها نشان از طینت بد طراحان اینگونه شایعات و دشمنی دیرینه و کینه جویانه آنها با دین اسلام دارد.غافل از آنکه  خورشید را به گل نتوان اندود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا

لطفا در مرورگر خود افزونه adblocker را جهت مشاهده این سایت، غیرفعال کنید!