تدریس خصوصی زبان کره ای
اجتماع و فرهنگدین و مذهب

پیدا شدن مالک محل فعلی امامزاده امیر المومنین در شهر ایذه

آنچه در این مطلب خواهید خواند نمایش

متن شایعه

« پیدا شدن مالک محل فعلی امامزاده امیر المومنین در شهر ایذه / خبر فوری و ناراحت کننده برای مردم ایذه: دفتر امام جمعه ایذه ضمن عذر خواهی از مردم ایذه اعلام کرد که *تا اطلاع ثانوی امامزاده امیرالمومنین که در ورودی شهر ایذه قرار دارد تعطیل می باشد!!!

شخصی که اصالت ایشان ایذه ای است ولی از کودکی ساکن آمریکا بوده با در دست داشتن سند رسمی مربوط به محل فعلی امامزاده امیرالمومنین به سازمان اوقاف و اماکن مذهبی مراجعه و ثابت کرده که محل مذکور مقبره پدربزرگ ایشان می باشد و امامزاده ای در کار نیست!!!

در حال حاضر تمام تابلوها و بنرهایی که در سطح شهر و خود مکان؛ محل امامزاده را نشان میداده جمع آوری شده!!!!
پی نوشت:

۱- واقعا خیلی خنده دار و تاسف آوره تا حالا ملت قبر چه کسی را زیارت می کردند؟!؟!

۲- آیا فکر نمی کنید مابقی این امامزاده ها که اکثریت آنها با اسامی عجیب و غریب هم شناخته می شوند؛ شبیه همین امامزاده امیرالمومنین باشد؟؟؟؟ »

پاسخ شایعه

مطلبی که در فضای مجازی تحت عنوان پیدا شدن مالک محل فعلی امامزاده امیر المومنین در شهر ایذه در حال انتشار است شایعه بوده و صحت ندارد.

نشر این مطلب و انتساب آن به نام دفتر امام جمعه توسط رییس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان ایذه تکذیب شد.

علی رغم اینکه تاکنون کسی به اداره اوقاف و امور خیریه این شهرستان درباره اثبات ادعای خود مراجعه نکرده و شکایتی مطرح نشده است، امام جمعه شهرستان ایذه نیز در خطبه های نماز جمعه مورخ ۳۱ شهریور این موضوع را تکذیب نمود.

گودرزی افزود: این محل به نام قدمگاه است و طبعا قبری در آن وجود ندارد. این مکان در اداره ثبت شهرستان به نام قدمگاه امیرالمومنین (ع ) ثبت شده و سند تک برگ آن به متراژ ۷۴۲ متر مربع در اختیار اداره اوقاف و امور خیریه ایذه قرار دارد. منبع

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا

لطفا در مرورگر خود افزونه adblocker را جهت مشاهده این سایت، غیرفعال کنید!