تدریس خصوصی زبان کره ای
اجتماع و فرهنگ

گدای ژولیده و کثیف،شهردار سابق حرم امام خمینی!

آنچه در این مطلب خواهید خواند نمایش

متن شایعه

“یه گدارو شهرداری می گیره.انتقالش می دن به مرکز این پولا و تراولا رو از کیسش بیرون می کشن ناگهان می بینند این گدای ژولیده و کثیف مدیر عامل سابق شهرداری حرم امام خمینی آقای قاجاره”

پاسخ شایعه

1-انتساب این تصاویر به مدیر عامل سابق شهرداری حرم امام خمینی صحت ندارد.

2-تمامی تصاویر منتشره همراه با این خبر متعلق به فردی متکدی می باشد که ساکن بوشهر بوده و طی تحقیقات صورت گرفته مشخص شده بود که وی یک گدای میلیونر است و موجودی تنها دو حساب بانکی وی، ۵۵۰ میلیون ریال می باشد!

3-این فرد متکدی صبح روز هشتم آذرماه سال ۱۳۹۴ و در حالی که ماموران شهرداری بوشهر گدایی را که به کثیفی و فحاشی به مردم معروف شده بود، در راستای وظایفشان جهت جمع آوری متکدیان از سطح شهر زیر نظر گرفته بودند، با حضور متعاقب ماموران انتظامی دستگیر شد. منبع

4-دادگاه این گدای میلیونر در صبح نهم آذر ماه ۱۳۹۴ برگزار گردید و در جلسه دادگاه مقرر شد که «اسماعیل.ک «گدای میلیونر هر چه سریع ‌تر نسبت به ترک شهر بوشهر اقدام کند در غیر اینصورت مجددا دستگیر و به یکی از شهرهای دوردست کشور فرستاد می‌شود.

5-عباس قاجار مدیر سابق حرم امام خمینی می باشد که در مراسم تقدیر و معارفه مدیران سابق و جدید حرم امام خمینی، این مدیریت به آقای قلیچ خانی واگذار شده است. منبع

۶- شایسته است در نظر داشته باشیم که بازی با آبروی افراد بر خلاف اصول انسانی و اخلاقیات می باشد. انسان متکی به خرد و عقل، بدون سند معتبر مطلبی را باور نمی کند و نسبت به  انتشار آن اقدام نمی نماید؛ به ویژه مطلبی که آبرو و حیثیت افراد را دستمایه هجمه و تخریب قرار خواهند داد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا

لطفا در مرورگر خود افزونه adblocker را جهت مشاهده این سایت، غیرفعال کنید!