تدریس خصوصی زبان کره ای
اجتماع و فرهنگ

گدای ژولیده و کثیف،شهردار سابق حرم امام خمینی!

آنچه در این مطلب خواهید خواند نمایش

متن شایعه

“یه گدارو شهرداری می گیره.انتقالش می دن به مرکز این پولا و تراولا رو از کیسش بیرون می کشن ناگهان می بینند این گدای ژولیده و کثیف مدیر عامل سابق شهرداری حرم امام خمینی آقای قاجاره”

پاسخ شایعه

1-انتساب این تصاویر به مدیر عامل سابق شهرداری حرم امام خمینی صحت ندارد.

2-تمامی تصاویر منتشره همراه با این خبر متعلق به فردی متکدی می باشد که ساکن بوشهر بوده و طی تحقیقات صورت گرفته مشخص شده بود که وی یک گدای میلیونر است و موجودی تنها دو حساب بانکی وی، ۵۵۰ میلیون ریال می باشد!

3-این فرد متکدی صبح روز هشتم آذرماه سال ۱۳۹۴ و در حالی که ماموران شهرداری بوشهر گدایی را که به کثیفی و فحاشی به مردم معروف شده بود، در راستای وظایفشان جهت جمع آوری متکدیان از سطح شهر زیر نظر گرفته بودند، با حضور متعاقب ماموران انتظامی دستگیر شد. منبع

4-دادگاه این گدای میلیونر در صبح نهم آذر ماه ۱۳۹۴ برگزار گردید و در جلسه دادگاه مقرر شد که «اسماعیل.ک «گدای میلیونر هر چه سریع ‌تر نسبت به ترک شهر بوشهر اقدام کند در غیر اینصورت مجددا دستگیر و به یکی از شهرهای دوردست کشور فرستاد می‌شود.

5-عباس قاجار مدیر سابق حرم امام خمینی می باشد که در مراسم تقدیر و معارفه مدیران سابق و جدید حرم امام خمینی، این مدیریت به آقای قلیچ خانی واگذار شده است. منبع

۶- شایسته است در نظر داشته باشیم که بازی با آبروی افراد بر خلاف اصول انسانی و اخلاقیات می باشد. انسان متکی به خرد و عقل، بدون سند معتبر مطلبی را باور نمی کند و نسبت به  انتشار آن اقدام نمی نماید؛ به ویژه مطلبی که آبرو و حیثیت افراد را دستمایه هجمه و تخریب قرار خواهند داد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا

لطفا در مرورگر خود افزونه adblocker را جهت مشاهده این سایت، غیرفعال کنید!