تدریس خصوصی زبان کره ای
بین الملل

خواستگاری یک جراح قلب از خانم دکتر در اتاق عمل بیمارستان قلب تهران

متن شایعه خواستگاری یک جراح قلب از خانم دکتر در اتاق عمل بیمارستان قلب تهران

«دکتر دانیال محمد جراح قلب در اتاق عمل از خانم دکتر قاسمی خواستگاری کرد. این صحنه دوست داشتنی در بیمارستان قلب تهران شکل گرفت. خانم دکتر تصور می کرد که برای جراحی قلب وارد اتاق جراحی شده است غافل از اینکه همه تیم جراحی در تدارک یک خواستگاری غافلگیر کننده هستند. خانم دکتر در حال آماده شدن برای شروع جراحی بود که ناگهان دکتر دانیال محمد وارد اتاق شد، با لباس جراحی ولی قصد جراحی نبود، قصد خواستگاری از خانم دکتر بود ، با انگشتری در دست روز زمین اتاق عمل زانو زد و خواستگاری کرد. خانم دکتر بهت زده به تصویر نگاه کرد و بعد ذوق زده با خنده و شوق ، جواب بله را داد»

پاسخ شایعه

توضیحات منتسب به این کلیپ ساختگی و شایعه است. قطعه ویدیوی منتشر شده مربوط به خارج از کشور ایران می باشد.

در این ویدیو شاهد خواستگاری یک دکتر زنان و زایمان به نام مایک از پرستار اتاق عمل به نام کیسی هستیم. هر دوی آنها قبلا یک بار ازدواج کرده بودند و به صورت تصادفی با فاصله دو روز از هم از همسران خود طلاق گرفته بودند و پس از جدایی در محل کار خود با هم آشنا و به یکدیگر علاقه مند شدند.

همچنین بخوانید: آیا می دانستید حلقه ازدواج ریشه ایرانی دارد؟!

بعد از گذشت مدت زمانی مایک که تصمیم به ازدواج با کیسی گرفته بود با برنامه ریزی قبلی، نقشه‌ای به این صورت طراحی کرد که یک بیمار باردار به صورت اورژانسی نیاز به عمل جراحی دارد و کیسی مسئول آماده سازی بیمار برای عمل شده بود و در ادامه به صورت غافلگیرانه از کیسی در اتاق عمل خواستگاری می کند.

ویدیوی این خواستگاری خاص و غافلگیرانه در سال ۲۰۱۳ در یوتیوب منتشر شد که تاکنون بیش از دو میلیون بازدید داشته است. منبع

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا

لطفا در مرورگر خود افزونه adblocker را جهت مشاهده این سایت، غیرفعال کنید!