تدریس خصوصی زبان کره ای
اشخاصبین الملل

صحبت های نتانیاهو در رابطه با نابود کردن مسلمانان با واکسن کرونا

متن شایعه صحبت های نتانیاهو در رابطه با نابود کردن مسلمانان با واکسن کرونا

« نتانیاهو: با فشنگ نشد، با موشک، با موشک نشد، با واکسن مسلمانان را نابود خواهیم کرد! توجه کنید با واکسن. حالا بررسی کنید آنها که از خارج از کشور کمپین واکسن بخرید راه انداخته بودن و توجه کنید به این نکته که چرا آقا فرمود واکسن انگلیسی و آمریکایی تهیه نکنید!»

 

پاسخ شایعه

توضیحات منتسب به این ویئو کاملا ساختگی و جعلی می باشد. با توجه به اینکه حدود ۱۸ درصد از جمعیت اسرائیل (اراضی اشغالی) را مسلمانان تشکیل می دهند و در پارلمان حدود ۱۰ الی ۱۵ نماینده دارند، واضح است که بیان چنین سخنانی در ارتباط با قصد نابودی مسلمانان، از سمت نخست وزیر آن کشور امکان پذیر نیست. منبع

شرح صحبت های نتانیاهو در این کلیپ به این صورت است:

او با اشاره یک تیر پیکان رومی به جا مانده از جنگ های جنگ یهود و روم در سال ۷۰ میلادی، که در ویترین دفتر کار خود نگهداری می کند، گفت: “این مال رومی ها بوده است، آنها دیگر اینجا نیستند.”

وی در همان ویترین، نمونه ای از موشک ضد بالستیک اسرائیلی به نام پیکان را نشان می دهد و در ادامه با اشاره به سرنگی که واکسن COVID با آن به وی تزریق شده می گوید: .” این همان پیکانی (سرنگی) است که از بین میلیون ها واکسنی که به اسرائیل آوردیم، اولین واکسن کرونا را با آن به من تزریق کردند. ما اولین کشوری در جهان خواهیم بود که از بحران ویروس کرونا خارج می شود. با ایمان، همه چیز ممکن است.”

نابود کردن مسلمانان با واکسن کرونا

روی پایه چوبی نمایشگر سرنگ، پلاکی وجود دارد که یکی از نقل قول های خود نتانیاهو از آن روز را نشان می دهد: “یک تزریق کوچک برای بشریت، یک قدم بزرگ برای سلامتی انسان” منبع ۱منبع ۲

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

دکمه بازگشت به بالا